Předávání vysvědčení
Konec roku je tady, tak rychle to uteklo a my dnes předávali vysvědčeni našim dětem. Popřáli jsme si navzájem krásné slunečné léto plné zážitků.
Budeme se na všechny zase těšit v novém školním roce.
Dětem děkujeme za krásné dárečky, které si pro nás připravily. Udělaly nám velkou radost.